Запрошуємо до участі в Конференції "МедіаПраво - 2019"

31-10-2019

19 листопада 2019 в Конференц-Холі «ДЕПО» (вул. Антоновича, 52) відбудеться щорічна конференція «Медіаправо 2019», початок заходу о 09:30.

 

Організаторами виступають - Індустріальний Телевізійний Комітет спільно з Асоціацією Правників України.

Захід проходить за підтримки Ради адвокатів міста Києва.

 

В рамках цьогорічної конференції будуть розглянуті найактуальніші проблеми у сфері медіаправа: проаналізовано існуючу систему та тенденції в колективному управлінні авторськими та суміжними правами, визначено напрями та пріоритети її належного та ефективного функціонування; обговорено систему рібейтів в Україні; застосування мовних квот на телебаченні та в рекламі; розглянуто практику вирішення актуальних спорів у сфері телебачення та медіа.

 

Спікерами конференції виступлять представники органів влади, провідні юристи медіакомпаній, продакшенів та компаній, що представляють суміжні інтереси для кіно та телебачення, представники консалтингових та юридичних компаній.

 

Метою проведення конференції є обмін досвідом та створення практичних рекомендацій з найбільш актуальних питань медіаправа в галузі кіно та телебачення.

 

Вартість участі у конференції:

• для членів Асоціації ІТК та членів АПУ -  950 грн з ПДВ

• для інших учасників – 1200 грн з ПДВ

 

Цьогорічна програма наразі формується та доповнюється.

 

Зареєструйтесь на конференцію заповнивши онлайн форму.

 

Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Конференції та на сторінці в Facebook.

У разі виникнення будь-яких запитань звертайтесь, будь ласка, за електронною адресою tetiana.ilchuk@itk.ua або за телефоном +380 44 353 13 98