Доповідачі (2019)

 

Ігор Коваль


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет 

Посада: Директор 

 

У 2008 р. отримав Магістра за спеціалізацією «Міжнародне економічне право», Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана.

 

Фаховий юрист, працює в ІТК з 2009 р., протягом тривалого часу займається вивченням та створенням законодавчих ініціатив для належного функціонування медійного ринку та сфери в цілому.

 

В 2012 р. очолови напрямок GR Індустріального Телівізійного Комітету, також опікується напрямком по співробітництву з міжнародними та партнерськими організаціями. Згодом – у 2015 р. обіймає посаду Директора Індустріального Телевізійного Комітету.

 

Входить до складу робочих та експертних груп, що створені для розвитку телевізійної та медійної сфер, окрім того є членом громадських рад ключових органів в сфері, зокрема: Організаційний комітет Національної Телевізійної Премії «Телетріумф»; Член Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова; Член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення; Член Індустріального Гендерного Комітету з питань реклами; Член Експертної ради при Міністерстві культури України з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

Очолює Громадську раду при Державному агентстві України з питань кіно.

 

Системно бере участь у розробці значної кількості законопроектів та нормативно-правових актів в сфері медіа, зокрема, телебачення та реклами. Також став одним із реформаторів Національної телевізійної премії «Телетріумф», за підтримки Української Телевізійної Академії.

 

Також Ігор Коваль є членом журі ключових конкурсів та премій медійної сфери як на Українському ринку, так і міжнародних.

 

Євгенія Дербал 


Адвокат

 

Понад вісім років Євгенія Дербал формувала і керувала податковою практикою Адвокатської контори "Коннов і Созановський". Крім консультування клієнтів з податкових питань, Євгенія займалася податковим плануванням, супроводом податкових суперечок, угодами в сфері M & A, корпоративними реструктуризаціями і медіа правом.

 

Накопичений в адвокатській конторі досвід роботи максимально реалізовується Євгенією після переходу в 2011 році на роботу в групу компаній FILM.UA. Основними завданнями Євгенії були координація всіх юридичних питань групи, супровід ко-продакшн проектів, робота з інвесторами.

 

Євгенія Дербал є членом Асоціації правників України та Асоціації адвокатів України, а також членом Міжнародної Податкової Асоціації (IFA) і Мережевої асоціації Tax Planet, бере активну участь в роботі профільних і громадських організацій.

 

Євгенія є членом Громадської ради при Державному агентстві з питань кіно, бере активну участь в розробці законодавства в сфері кіновиробництва.

 

Системно виступає доповідачем на медійних заходах, таких як Kyiv Media Week та Конференція "Медіаправо", організованих ІТК.

 

В’ячеслав Мієнко


 

Компанія: ТОВ ТРК «Студія 1+1»

Посада: Генеральный директор ТОВ ТРК «Студія 1+1», директор по GR, член правління 1+1 медіа

 

В’ячеслав Мієнко приєднався до групи 1+1 медіа у грудні 2011 р. на посаді радника з правових питань, з грудня 2014 р. - заступник генерального директора з правових питань, до сфери повноважень якого були віднесені питання законотворчості, взаємодії з органами державної влади та захисту інтересів групи на ринку, в т.ч. боротьба з піратством.

 

З 19 серпня 2019 р. призначений на посаду генерального директора/директора з GR та входить до складу членів правління 1+1 медіа.

 

З 2013 р. є представником 1+1 медіа в Ініціативі «Чисте небо», створеної з метою розвитку в інтернеті легального аудіо-візуального продукту та боротьби з сайтами, які розповсюджують в мережі контент з порушенням прав інтелектуальної власності. Згодом «Чисте небо» розширило сфери боротьби з піратством, а 1+1 медіа отримала значні здобутки у напрямках боротьби з нелегальним контентом.

З 2014 р. В’ячеслав є активним учасником впровадження змін до українського законодавства щодо регулювання медіа та відродження національного кіновиробництва. Зокрема, входив до робочих груп та комісій при Міністерстві культури України, Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Успішно захищав інтереси групи на телевізійному ринку, брав активну участь у взаємодії групи з Національною радою з питань телебачення та радіомовлення, комітетом ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики і комітетом ВРУ з питань культури і духовності.

У 2017 р. був обраний членом наглядової ради ПрАТ «Одеська кіностудія».

 

Закінчив юридичний факультет Київського національного економічного університету імені В.Гетьмана: магістр права, спеціальність Правознавство. У 2010 р. отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. У 2017 р. закінчив Програму управлінського розвитку «Управління ефективністю» (PMD Efficiency Management), MIM Kyiv.

Професійну кар’єру розпочав у 2001 р. на посаді юриста Представництва американської компанії «Trans Commodities Ink.». З 2003 р. у якості юрисконсульта супроводжував діяльність Благодійного фонду «Фонд підтримки міжнародного співробітництва України». У 2005 р. приєднався до групи компаній: Аудиторська компанія HLB Ukraine, де працював на посаді директора юридичного департаменту, та Юридичної фірми «Kompetenz Team», в якій був партнером до 2011 р.

 

Є засновником та старшим партнером групи консалтингових компаній Smartsolutions Law Group, що спеціалізується на захисті бізнесу та управлінні ризиками, боротьбі з піратством та супроводі ІТ проектів.

В’ячеслав має понад 18 років професійного досвіду, з них 8 років на медіа ринку, спеціалізацію та експертизу у створенні та структуруванні бізнесу, злитті і поглинанні (M&A), супроводі інвестиційних проектів, захисті активів і бізнесу, корпоративному, податковому та медіа праві, боротьбі з піратством та захисті інтелектуальної власності. Також має значний досвід у вирішенні корпоративних спорів, захисті прав акціонерів та бізнес-медіації.

 

Також є учасником ряду соціальних проектів: співзасновник Благодійної організації «Смарт Ангел» (розвиток і підтримка талановитих дітей та молоді, культурні і спортивні проекти в Україні) та громадської організації «Чернівецька обласна федерація з веслування на човнах «Дракон» (популяризація і розвиток цього виду спорту і активного способу життя), член громадської організації «Безпека родини» (захист, збереження і розвиток сімейних цінностей в українському суспільстві).

 

Дмитро Романович


 

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Посада: Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та       сільського господарства

 

В 2004 р. закінчив Харківський державний економічний університет за спеціальністю «Економічна кібернетика» та здобув кваліфікацію магістра з економічної кібернетики. В 2017-2018 рр. був на програмі «Ukrainian Emerging Leaders» у Стенфорді.

 

З 2002 по 2005 р. працював фінансовим аналітиком у SigmaBleyzer,; з 2005 по 2007 р. займає посаду керівника аналітичного відділу АКІБ УкрСиббанк; у 2008 р. – інвестиційний банкір у Конкорд Капітал; 2008 – 2010р.: Фенікс Капітал, керівник аналітичного департаменту та член ради директорів; у 2010 р. стає директором з розвитку в Адамант Інвестментс; у 2011 р.: ЕйВайЕй Кепітал, інвестиційний банкір, віце-президент; з 2012 по 2015 р. – член ради директорів та керівник групи ризик-менеджменту у ВостокФінансГруп, з 2015 до призначення на посаду заступника Міністра – приватний підприємець, консультант, проектний менеджер та старший консультант в ЄБРР.

 

Співпрацював з проектним офісом Національної ради реформ, Офісом реформ кабінету міністрів.

 

В 2015-2017 рр. – радник міністра економічного розвитку і торгівлі України на громадських засадах, член Реанімаційного пакету реформ.

 

Юлія Шевчук


Державне агентство України з питань кіно

Посада: Т.в.о. Голови Державного агентства України з питань кіно

 

У 2003 р. закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю – правознавство та здобула кваліфікацію – юрист.

 

1998-2002 рр. працювала оператор ЕОМ, Державна акціонерна холдингова компанія «Артем». З 2003-2008 рр. була провідним спеціалістом сектору контролю та перевірки виконання актів і доручень Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України головний спеціаліст-юрисконсульт, начальник, юридичного відділу, заступник начальника управління з питань нормативно-правової та кадрової роботи, Міністерство культури і мистецтв.

 

2008 р. - начальник відділу наукового супроводу правового забезпечення державної політики в туризмі, Науковий центр розвитку туризму.

 

За період своєї діяльності отримала чимало відзнак та нагород, зокрема: Подяка Прем’єр-міністра України; Почесна грамота Міністерства культури і мистецтв України; Почесна відзнака Міністерства культури і туризму України «За багаторічну плідну працю в галузі культури»; Почесна відзнака Міністерства культури і туризму України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв»; Нагрудний знак «Почесний працівник туризму України»; Подяка Державної служби туризму і курортів, Почесна грамота Кабінету Міністрів України

 

2009-2011 рр. була заступником начальника управління - начальником відділу стратегії державних програм та регіонального розвитку управління туристичної політики та з питань підготовки до проведення чемпіонату Європи 2012 з футболу, начальник управління правової та ліцензійної політики, Державна служба туризму і курортів.

 

З 2011 р. по 2019 р. обіймала посаду начальника юридичного відділу Державного агентства України з питань кіно.

 

З жовтня 2019 р. тимчасово виконує обов’язки Голови Державного агентства України з питань кіно.

 

Олена Андрієнко


Компанія: Publicis Groupe Ukraine

Посада: заступник директора з правових питань (Chief LegalTech Officer)

 

Закінчила КНУ імені Тараса Шевченка (юридичний факультет; факультет соціології та психології); к.псих.н.

 

Кар’єру за юридичною спеціальністю розпочала у 1997 р. в ЮФ «Проксен».

 

З 2002 року працює в Publicis Groupe Ukraine.

Спеціалізується на питаннях реклами, compliance (включаючи захист персональних даних), медіаправа та інформаційного права (digital law).

 

Бере активну участь в роботі юридичних комітетів галузевих асоціацій, зокрема, ІТК, Індустріальний комітет зовнішньої реклами тощо.

 

Член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

Катерина Федорова


Організація: Громадська спілка "Ініціатива «Чисте небо» "

Посада: Директор

 

З 2006 року Катерина Федорова працює на ринку ТБ та медіа. Починала в якості представника групи каналів Discovery в Україні.

За ці роки співрацювала з провайдерами програмної послуги, з правовласниками як українськими так і зарубіжними та іншими гравцями ринку.

 

Є автором 9 профільних статей про трансформацію ринку і тенденції в аудіо-візуальній галузі.

З червня 2017 року керує Ініціативою «Чисте небо», що має на меті об’єднати на одному майданчику правовласників, рекламодавців, провайдерів та всіх зацікавлених в боротьбі з піратством з метою розвитку та убезпечення бізнесу.

Також з 2018 року є директором ТОВ «МБГ ЮА», дистриб'юторськоі компанія Media Broadcasting Group, що розповсюджує в Україні міжнародні телеканали The History Channel та Euronews.

Микола Рехлицький


Компанія: АО "Arzinger"

Посада: старший юрист практики IP/TMT, координатор напрямку Сopyright & Media

 

В минулому – юрисконсульт з питань маркетингу та інтелектуальної власності Samsung Electronics Ukraine, юрист бюро інтелектуальної власності ТОВ «УДК» (Global Spirits).

Голова робочої групи з питань інтелектуальної власності Комітету побутової електроніки EBA (1 квартал 2018 р.).

 

Один з трьох кращих in-house юристів з IP 2017 р. за версією видання «Юридична практика». Лектор WIPO Summer school 2018, лектор Kyiv Academy of Media Arts у 2018 р.

 

 

Ірина Скрипка

 

Компанія: ТОВ «ОУШЕН МЕДІА»

Посада: Заступник Генерального директора з юридичних питань

 

Закінчила КНУ імені Тараса Шевченка (юридичний факультет).

 

З 2009 року спеціалізуюсь на питаннях реклами, передвиборної агітації, медіа права, права інтелектуальної власності.

 

 Є членом юридичного комітету ІТК, членом Незалежної експертної ради з питань діяльності мас медіа під час виборів

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр Папуця

Компанія: Smartsolutions Law Group

Посада: Партнер, адвокат


Спеціалізація: Захист прав інтелектуальної власності, посадові та господарські злочини, економічна безпека, досудове та судове врегулювання спорів і конфліктів, адміністративні правовідносини, врегулювання правовідносин та запобігання зловживанням на доменному ринку.

З 1998 р. розпочав свою діяльність із служби в органах внутрішніх справ. Працював в підрозділі боротьби з економічними злочинами, займався розкриттям злочинів у сфері інтелекутальної власності та високих технологій.

В 2006 р. працював в патентно-юридичному агентстві “Інтелект”.

З 2007 р. став адвокатом. В 2009 р. заснував юридичну компанію "АЛЕКС.І.С" в місті Донецьк.

З 2016 року працюю в команді Smartsolutions Law Group

 

 

Дмитро Левін


Компанія: StarLightMedia

Посада: Начальник відділу легалізації контенту дивізіону Digital&Pay TV 

 

У 2012 році закінчив Київський національний економічний університет  імені Вадима Гетьмана (факультет економіки та управління)

До медіахолдингу StarLightMedia приєднався у 2014 році.

Основною спеціалізацією є захист інтелектуальної власності групи.

 

 

 

 

 

 

 

 

Руслан Шевчук

 

Компанія: StarLightMedia

Посада: Директор з правових питань

 

Більше 15 років у провідних юридичних фірмах України.

Займався питаннями злиття і поглинання, корпоративного права, реструктуризації бізнесу, в тому числі міжнародного, питаннями антимонопольного законодавства.

 

У SLM більше 3х років. Запустив модель структурування та розкриття інформації про кінцевих бенефіціарів власників, курував юридичний супровід взаємин з третіми особами, створення спільних підприємств, проектів, курує напрямок взаємин з Антимонопольним комітетом. А також діяльності по запуску нових нетипових питань і встановлення взаємовідносин з Зеонбудом

Керує управлінням корпоративних і загально юридичних питань, займається питаннями, пов'язаними з корпоративним управлінням StarLightMedia.  

У трансформаційному процесі займався супроводом, роботою з консультантами і формуванням принципів переведення співробітників. 

 


Ірина Стройко

Компанії: ТОВ «КВАРТАЛ 95», ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1»

Посада: Заступник Генерального директора з юридичних питань ТОВ «КВАРТАЛ 95», Головний юрисконсульт ТОВ «ТРК «Студія 1+1». Голова Комітету з питань ЗМІ та рекламного права Асоціації правників України

Спеціалізація: Інтелектуальна власність, медіаправо, шоу-бізнес і телекомунікації; цивільне право і господарське право.

Освіта і наукова діяльність: Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, юридичний факультет (2003), магістр права (диплом з відзнакою), магістерська програма: «Правове регулювання економіки».

Аспірант Київського університету права Національної академії наук України за спеціальністю12.00.03 – цивільне право, цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право. 

Громадська діяльність:

Член Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики; 

Член Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно;

З 2005 року член Асоціації правників України;

З 2010 року Голова Комітету з питань ЗМІ Асоціації правників України;

Член Асоціації адвокатів України; 

Член Юридичного комітету Індустріального Телевізійного Комітету;

Член Цифрового комітету Індустріального Телевізійного Комітету;

Автор багатьох статей і коментарів на тему авторського права і суміжних прав, комерційної таємниці, проблемних аспектів правового регулювання у сферах телебачення і телекомунікацій.


 

Андрій Горбатенко


Компанія: ЮК «Правовий Альянс»

Посада: Партнер, адвокат 


Протягом своєї кар'єри в Правовому Альянсі Андрій Горбатенко взяв участь у великій кількості проектів у сфері реклами, промоції, антимонопольного та конкурентного права, а також в галузі інтелектуальної власності.

Серед його клієнтів - відомі фармацевтичні компанії: Boehringer Ingelheim, MSD, Novartis, Teva, Apotex, Jadran, Reckitt Benckiser, Berlin-Chemie, Pfizer, Astellas, Takeda, Roche, GSK тощо.

/ 15 років професійного досвіду, зосередженого на питаннях конкуренції.

/ Понад 1200 успішних проектів у галузі реклами, промоції, антимонопольного та конкурентного права, а також успішно завершених питань у сфері права інтелектуальної власності та клінічних досліджень.

/ Великий досвід роботи з державними установами, зокрема з Антимонопольним комітетом України.

Рекомендований серед юристів вищого рівня в галузі конкурентного та антимонопольного права в рамках численних національних та міжнародних рейтингів.


Професійна біографія.

 

01014KyivMPproject