Запрошуємо до участі в Конференції «Медіаправо 2018». Реєстрацію відкрито!

30-10-2018

13 листопада 2018 в ПремогаSpace (бул. Т. Шевченка, 62, 4 пов.) відбудеться щорічна конференція «Медіаправо 2018», початок заходу о 09:30. Організаторами виступають - Індустріальний Телевізійний Комітет спільно з Асоціацію Правників України.

 

Захід проходить за підтримки Ради адвокатів міста Києва.

 

В рамках цьогорічної конференції будуть розглянуті найактуальніші питання регулювання аудіовізуального сектору та адвокатури, результати та наслідки введення мовного квотування, аналіз застосування мови в рекламі, актуальний стан та майбутні плани щодо боротьби з піратством, розглянуті найцікавіші справи в медіа сфері за поточний рік.

Спікерами конференції виступлять представники органів влади, провідні юристи медіакомпаній, продакшенів та компаній, що представляють суміжні інтереси для кіно та телебачення, представники консалтингових та юридичних компаній.

Метою проведення конференції є обмін досвідом та створення практичних рекомендацій з найбільш актуальних питань медіаправа в галузі кіно та телебачення.

 

Вартість участі у конференції:

• для членів Асоціації ІТК та членів АПУ -  720 грн без ПДВ

• для інших учасників – 990 грн без ПДВ

 

Цьогорічна програма наразі формується й доповнюється.

Зареєструйтесь на конференцію заповнивши онлайн форму.

 

 

Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Конференції та на сторінці в Facebook.

У разі виникнення будь-яких запитань звертайтесь, будь ласка, за електронною адресою tetiana.ilchuk@itk.ua або за телефоном +380 44 353 13 98