Доповідачі (2011)

 

Катерина Котенко

Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Виконавчий директор

Професійний соціолог, вищу освіту здобула у Львівському національому університеті імені Івана Франка. Стаж в телевізійній галузі 8 років. Виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету.

Індустріальний Телевізійний Комітет - це професійне об'єднання провідних телеканалів, медійних агенств та рекламодавців, яке представляє інтереси телевізійної галузі України та піклується про захист своїх членів.

Галина Танчак


Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Заступник виконавчого директора з правових питань

Фаховий юрист, вища освіта здобута у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство», магістр права.

Член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» і Член громадської організації «Цифровий Комітет».

Євгенія Дербал 

Компанія: Адвокатська контора «Коннов і Созановський»

Посада: Партнер

Адвокат у сфері податкового права,  банківського права та фінансів, партнер, керівник практики податкового права Адвокатської контори «Коннов і Созановський».

 Податкова практика представлена повним спектром юридичних послуг з супроводу операцій в сфері оподаткування, в тому числі консультування клієнтів з питань податкового планування для приватних та юридичних осіб, податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, питання спорів з податковими органами, представництво інтересів клієнтів у судових процесах та ін.

Член Міжнародної податкової асоціації (IFA), Асоціації Tax Planet, Асоціації правників України та Асоціації адвокатів України.

Юрій Крайняк


Компанія: Юридична компанія Jurimex

 

Посада: Керуючий партнер

Юрій Крайняк уже більш семи років очолює практики судових спорів і арбітражу, права інтелектуальної власності й медіа-права юридичної фірми Jurimex.

Керуючий партнер Jurimex має більш 9 років успішного досвіду у веденні судових справ у сферах інтелектуальної власності, медіа права, прав власності, адміністративного регулювання підприємницької діяльності, банкрутства, у сферах приватизації й захисту прав держави на нерухоме майно.

Юрій Крайняк є автором численних публікацій з питань судового права, медіа права, прав власності, прав інтелектуальної власності.

Також він регулярно бере участь у якості доповідача в українських і міжнародних конференціях, семінарах і круглих столах, пов'язаних із захистом прав інтелектуальної власності, медіа права й судовим правом.

Ольга Большакова


Компанія: Незалежна Асоціація Телерадіомовників


Посада: Керівник центру законодавчих ініціатив


Закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, адвокат, кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту Київського національного торгівельно-економічного університету. Працює над Програмою законодавчих ініціатив, здійснює моніторинг законодавства у сфері телерадіомовлення, контактує з державними органами, галузевими об'єднаннями та громадськістю, організовує заходи, спрямовані на просування інтересів галузі у питаннях нормативного регулювання телерадіомовлення.

Олександр ДяченкоКомпанія: Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси


Посада: Юрист

З 2008 року юрист Української асоціації видавців періодичної преси.

Керівник експертної ради з питань реклами та Юридичного медіа комітету УАВПП.Борис Даневич


Компанія: Адвокатська фірма "ПАРИТЕТ"

Посада: Партнер, адвокат

Галузі практики:

Охорона здоров’я, Медіа та сфера розваг, Інтелектуальна власність,Господарське право, Корпоративне право/ M&A, Енергетика, ІТ, Транспортне і морське право.

Авторство публікацій:

Автор великої кількості публікацій з питань: медіа законодавства, інтелектуальної власності, правового регулювання охорони здоров’я та фармацевтичної діяльності, інвестиційного законодавства, державних закупівель.

Додатковий статус:

  • Експерт експертної ради при Всеукраїнській рекламній коаліції
  • Співголова Комітету охорони здоров'я при Американській торговельній палаті

Ігор Даньков


Компанія: PricewaterhouseCoopers

Посада:  Старший менеджер, відділ податкових та юридичних послуг 


Юлія Семеній

Компанія: Адвокатська контора «Коннов і Созановський»


Посада: 
Партнер

Адвокат у сфері права інтелектуальної власності, партнер, глава практики інтелектуальної власності Адвокатської контори «Коннов і Созановський», юристи якого займаються захистом прав на об'єкти інтелектуальної власності, включаючи торговельні марки, винаходи, промислові зразки, комерційну таємницю, а також захистом прав в суді.

Основний напрямок діяльності - консультування клієнтів з питань прав на різні об'єкти інтелектуальної власності, укладання ліцензійних угод, договорів франчайзингу, представництво і захист інтересів клієнтів у справах про несумлінну конкуренцію.

Юлія має значний досвід у супроводі судових справ по захисту прав інтелектуальної власності в судах різних юрисдикцій і рівнів, представництві інтересів клієнтів в Антимонопольному комітеті України і митних органах.

Член Асоціації правників України, Асоціації адвокатів України, комітету з інтелектуальної власності та рекламного права Асоціації правників України (АПУ) офіційний представник АПУ в Раді Державної служби інтелектуальної власності України. 

Олена Бебес


Компанія: Star Media

Посада: Керівник юридичної служби

Народилася 7 січня 1972 року в Волинській області.

Закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка у 1998 році, магістр права. 

На початку своєї кар'єри поєднувала роботу в приватній юридичній консультації з викладанням правових дисциплін у ВУЗі. Чотири роки присвятила роботі у ТРК «Ера», де сформувалася як фахівець в галузі авторського права, реклами, теле-та кіновиробництва, потім працювала в одному з мережевих рекламних агентств. 
У компанії «Star Media» з березня 2006 року.

Сергій Зленко


Компанія:  Одеська кіностудія

Посада: Юрист

Марина Корнієнко


Компанія: Телеканал СТБ

Посада: Юрисконсульт