Доповідачі (2013)

Галина Танчак


Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Директор з правових питань, Заступник голови Комітету з питань ЗМІ АПУ

 

Фаховий юрист, вища освіта здобута у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство», магістр права. Закінчила Українську школу законотворчості при Інституті Законодавства Верховної Ради України.

Займається вивченням та створенням законодавчих ініціатив, що необхідні для ефективного функціонування галузі. Представляє позицію ІТК у відносинах із державними органами, галузевими об’єднаннями та громадськістю, бере участь у публічних заходах від імені ІТК. Забезпечує та контролює діяльність юридичної служби компанії. Організовує роботу Юридичного комітету, проводить засідання та забезпечує обмін необхідною інформацією між членами Юридичного комітету.

Денис Бугай

Компанія: Асоціація правників України / ЮК «Ващенко, Бугай та партнери»

Посада: Президент / Адвокат, Партнер

 

Член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України.

Освіта:

  • Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, м. Харків (2001р.).
  • Українська школа політичних студій (входить до мережі шкіл, створених Генеральним директоратом Ради Європи) (2009р.).
  • Summer University for Democracy of the Schools of Political Studies of the Council of Europe, city of Strasbourg (2009р.).

Професійна діяльність:

Спеціалізація Дениса - представництво інтересів в судах, white collar crime, корпоративне право, корпоративні конфлікти, злиття і поглинання, інвестиції, операції з нерухомістю, GR.

За результатами своєї професійної діяльності Д. Бугай увійшов до переліку найбільш рекомендованих юристів України в галузі кримінального права за результатами міжнародного дослідження Bestlawyers 2013. Крім того, Денис був визнаний одним із провідних фахівців у сфері кримінального права і White Collar Crime за версіями «Ukrainian Law Firms 2012: A Handbook For Foreign Clients», видань «Юридическая практика» і «Коммерсант-Украина» , а також «Юридичної премії 2012».

 

Олена Сотник

Компанія: АО «АГ «Солодко та Партнери»

Посада: Партнер, Адвокат, Член правління Асоціації правників України

 

В 2005 році закінчила Національну академію внутрішніх справ України та Академію муніципального управління, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «менеджер-економіст» та «правознавство».

В 2012 році закінчила Національний педагогічний університет імені Драгоманова, факультет психології.

Олена Сергіївна спеціалізується на Інтернет-праві, корпоративному праві, супроводі процедур банкрутства підприємств, земельному праві, супроводі угод по придбанню нерухомості, договірному праві, а також захисту по кримінальним справам.

О.С.Сотник не стоїть на одному місті, вона активно реалізує свої професійні навики, а саме Олена Сергіївна є:

 

  • Членом правління ВГО «Асоціація правників України», голова Київського відділення,
  • Членом правління Асоціації антикризових менеджерів України,
  • Членом Громадської ради при Державного фінансового моніторингу,
  • Членом Ради адвокатів м. Києва,
  • Членом Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України,
  • Засновником ГО «Бізнес ангели»,
  • Суддею постійно діючого Третейського суду при Українському національному комітеті МТП, Арбітражний керуючий.

 

У 2012 році по результатам щорічного дослідження ринку «Юридичні фірми України 2012» видавництва «Юридична практика» увійшла в список шістнадцяти провідних юристів України нового покоління.

У 2012 році стала переможницею номінації «Самий відповідальний лідер юридичного бізнесу» премії Pro Bono Awards 2012.

Також Олена Сергіївна є активним діячем в сфері соціальних ініціатив.

З 1 квітня 2013 року в рамках Асоціації правників України Сотник Оленою Сергіївною за підтримки Ліги студентів АПУ було запущено гарячу лінію для вихованців та випускників дитячих будинків та інтернатів України, де кожен з них може отримати консультацію кваліфікованого юриста з приводу захисту своїх прав ті інтересів.

Ще одним суспільно важливим проектом , втілюваним Сотник Оленою, є соціальний проект профорієнтації дітей-сиріт (випускників дитячих будинків та інтернатів) «БІЗНЕС АНГЕЛИ».

 

Олександр Кирилюк

Компанія: Агенція digital комунікацій Advert.ua (Група АДВ Україна)

Посада: Директор з медіапланування

 

Олександр за 5 років роботи в digital сфері встиг попрацювати з такими брендами, як: AXA, AB InBev, AmWay, AirFrance & KLM, UEFA EURO 2012, Hennessy, LVMH, Unilever, Kia, Hyundai, Nissan, OTP, Delta Bank, LUKOIL, Master Card, Microsoft etc.

В агентстві займає позицію керівника відділу медіа планування з 2012 року.

 

Вікторія Пташник

Компанія: ЮФ «ДРОІТ»

Посада: Адвокат, Керуючий партнер

 

Освіта: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (2006). На сьогоднішній день навчається в Українській школі політичних студій.

Кар'єра: практичний досвід Вікторії становить понад 9 років, протягом яких вона обіймала посади партнерів 2-х відомих українських юридичних фірм, практикуючи в сфері антимонопольного та конкурентного права, а також очолювала юридичний відділ центрального офісу АБ «Діамантбанк».

Вікторія володіє багаторічним досвідом отримання дозволів АМКУ, структурування угод з метою дотримання вимог конкурентного законодавства, представництва інтересів Клієнтів у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, заперечування рішень АМК, супроводу угод з придбання компаній. За результатами дослідження видання «Юридична газета» «Топ-250. Кращі юристи очима колег по юридичному бізнесу 2010/2011», Вікторія Пташник увійшла до числа 9 найбільш рекомендованих юристів України в сфері антимонопольного (конкурентного) права, а за результатами дослідження Ukrainian Law Firms 2013. A Handbook for Foreign Clients увійшла до переліку рекомендованих фахівців України у сфері конкурентного права. Раніше Вікторія Пташник очолювала робочу групу з конкурентного права в Європейській Бізнес Асоціації (працювала над змінами до законодавства, деякі з її розробок були прийняті АМКУ і стали частиною законодавства). На сьогоднішній день Вікторія займає посаду заступника глави Комітету з конкурентного права Асоціації правників України, є членом Некомерційного партнерства «Сприяння розвитку конкуренції в країнах СНД», входить до складу Громадської ради при АМКУ.

 

Катерина Кокот


Компанія: Медіа-холдинг «Медіа Група Україна»

Посада: Директор із правових питань

 

Катерина призначена на посаду Директора із правових питань у вересні 2010 року.

В 2008-2010 рр. – старший юрист міжнародної юридичної фірми Squire, Sanders & Dempsey L.L.P.

З 2006 до 2008 р. − менеджер/старший юрист в компанії PricewaterhouseCoopers (Україна).

2005-2006 рр. – юрист Департаменту корпоративного права і нерухомості юридичної фірми «Maгістр і Партнери» (Україна).

З 2004 до 2005 р. − начальник юридичного відділу «Alfred C. Toepfer International (Ukraine) Ltd.» (група компаній ADM).

Закінчила юридичний факультет Utrecht University, Нідерланди, факультет міжнародної економіки і права, а також юридичний факультет Київського національного економічного університету. Також пройшла курс із міжнародного приватного права Гаагської академії міжнародного права, Нідерланди.

Катерина Кокот − член Асоціації Юристів України, автор чисельних публікацій на юридичну тематику, постійний спікер на юридичних конференціях.

 

Тетяна Кудрицька

Компанія: ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Посада: Адвокат, Старший юрист

 

Пані Кудрицька спеціалізується в сфері інтелектуальної власності, вирішення спорів та конкурентного права. Вона консультує і представляє інтереси клієнтів стосовно патентів, торгових марок,  авторських та суміжних прав, а також захисту прав інтелектуальної власності у мережі Інтернет.

Тетяна – активний учасник заходів у рамках роботи Агрохімічного комітету Європейської Бізнес Асоціації, Американської Торгової Палати в Україні, а також Інтернет Асоціації України (ІнАУ).

Пані Кудрицька є членом Асоціації Правників України, в 2008-2009 рр. вона також входила до складу Громадської ради Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Тетяна Кудрицька закінчила  Національний університет «Києво-Могилянська академія» (2010 р.) та Академію Всесвітньої організації інтелектуальної власності (2008 р.)

 

Алла Бронішевська

Компанія: Atlantic group

Посада: Віце-президент, Член ради директорів та Головний Радник

 

Віце-президент, Член ради директорів та Головний Радник комунікаційного холдингу Atlantic Group (холдинг об’єднує 23 компанії, які діють в сфері реклами, маркетингу, медіа, Інтернету, digital, видавничої діяльності та зовнішньої реклами. 560 працівників).

Юрист з 19 річним досвідом роботи, понад 15 років в сфері реклами та медіа. Має диплом MBA при Києво-Могилянській бізнес школі та Kellogg School of Management (Єванстон,США).

Член EBA, ACC, Міжнародної податкової асоціації та Києво-Могилянської Бізнес Школи.

 

Ірина Стройко

Компанія: Телерадіокомпанія «Студія «1+1»

Посада: Керівник договірно-правового відділу, Голова Комітету з питань ЗМІ Асоціації правників України

 

Спеціалізація:

Інтелектуальна власність, медіа-право, шоу-бізнес і телекомунікації; цивільне право і господарське право.

Освіта і наукова діяльність:

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, юридичний факультет (2003), магістр права (диплом з відзнакою), магістерська програма: „Правове регулювання економіки”.

Громадська діяльність:

З 2005 року член Асоціації правників України;

З 2010 року Голова Комітету з питань ЗМІ Асоціації правників України;

З 2008 року член Асоціації адвокатів України;

Член Юридичного комітету Індустріального Телевізійного Комітету;

Член Цифрового комітету Індустріального Телевізійного Комітету;

Автор багатьох статей і коментарів на тему авторського права і суміжних прав, комерційної таємниці, проблемних аспектів правового регулювання у сферах телебачення і телекомунікацій.

Марина Корнієнко


Компанія: телеканал СТБ

Посада:  Заступник директора юридичного департаменту 

 

У 2002 році закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Починаючи з 2004 року працюю у сфері виробництва телевізійних програм.
У січні 2007 року почала працювати на телеканалі СТБ.
На даний момент займаю посаду заступника директора юридичного департаменту Телеканалу СТБ.
Юридичний відділ, який я очолюю займається юридичним супроводом виробництва всіх проектів Телеканалу СТБ і компаній «СтарЛайтФілмз« і «Ваверка продакшен»

У 2002 році закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Починаючи з 2004 року працює у сфері виробництва телевізійних програм.

У січні 2007 року почала працювати на телеканалі СТБ.

На даний момент займає посаду заступника директора юридичного департаменту Телеканалу СТБ.

Юридичний відділ, який очолює Марина займається юридичним супроводом виробництва всіх проектів Телеканалу СТБ і компаній «СтарЛайтФілмз« і «Ваверка продакшен».

 

Євгенія Дербал

Компанія: FILM.UA Group

Посада: Юридичний радник, Адвокат, Партнер адвокатської контори Коннов і Созановський

 

Освіта:

Вища, Юридичний та Економічний факультети Міжнародного науково-технічного університету.

 

Адвокат, також є членом Асоціації юристів України та Асоціації адвокатів України, Міжнародної Податкової асоціації (IFA) та Мережевої асоціації Tax Planet.

Досвіт роботи 10 років.

В 2003-2011 роках працювала в Адвокатській конторі «Коннов та Созановський».

З 2011 року – юридичний радник FILM.UA Group.

 

Оксана Боровець


Компанія: PwC

Посада: Менеджер

 

Оксана працює у відділі податкових та юридичних послуг PricewaterhouseCoopers вже більше 7 років.

Оксана працює в групі корпоративних податків. Основний фокус роботи Оксани - аспекти злиттів і поглинань, в тому числі проведення податкових due diligence щодо компаній, що працюють в різних галузях. Нещодавні проекти Оксани включали ряд due diligence в сфері телекомунікацій.

Оксана є членом АССА, а також має диплом магістра менеджменту організацій Київського національного торговельно-економічного університету.

 

Дмитро Савчук


Компанія: «Лавринович і Партнери»

Посада: Юрист

 

Дмитро Савчук має більш ніж 11-річний професійний досвід консультування з питань корпоративного права та M&A, права інтелектуальної власності, національного і міжнародного оподаткування. Серед клієнтів, яких супроводжує Дмитро, – такі галузеві лідери як AрселорМіттал Кривий Ріг, Данон Україна, група EastOne, Dragon Capital і JTI.

Дмитро має ступінь магістра права з відзнакою Київського національного економічного університету. До приходу у «Лавринович і Партнери» у 2010 році, Дмитро надавав консультації з корпоративних та договірних питань в якості юриста низки провідних українських юридичних фірм, юрисконсульта Квазар-Мікро і промислової торгової компанії АКМЕ.

Дмитро тісно співпрацює з податковими та митними комітетами Європейської Бізнес Асоціації та Американської торгівельної палати. Проводить податкові семінари, має понад 50 публікацій у друкованих та електронних ЗМІ.