11 жовтня відбулась конференція «Медіаправо»

11-10-2013

Сьогодні, 11 жовтня, у готелі Radisson Blu відбулась щорічна юридична конференція «Медіаправо». Індустріальний Телевізійний Комітет та Асоціація правників України провели конференцію для юристів з метою обміну досвідом та вироблення практичних рекомендацій з найбільш актуальних питань медіаправа в галузі Інтернет, телебачення та кіновиробництва.

Найкращі практикуючі фахівці у сфері медіаправа прийняли участь у заході, представивши свої напрацювання у вигляді презентацій та доповідей.

Серед тем конференції 2013 року:

  • Захист телевізійного контенту в Інтернет;
  • Створення власного продукту;
  • Спільне виробництво контенту: схеми залучення інвестицій та юридичне супроводження укладання угод;
  • Податкове регулювання виробництва ТВ продукту;
  • Захист телевізійних форматів.

В рамках події було проведено 2 панельні дискусії: «Шляхи законного розміщення телевізійного контенту в Інтернет» та «Регулювання власного виробництва ТВ продукту». У обговоренні прийняли участь юристи медіакомпаній, продакшенів та компаній, що представляють суміжні бізнеси для кіно та телебачення, представники консалтингових та юридичних компаній, органів влади.

Цього року участь прийняло близько 100 юристів медіагалузі. В 2014 році організатори очікують ще більше учасників і планують збільшити кількість секцій та тем на конференції.

 

Довідка: 

Індустріальний Телевізійний Комітет – це фахове об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

У ІТК представлені: основні 4 телевізійні групи (Inter Media Group, Медіа Група Україна, 1+1 медіа, StarLightMedia) та 5 канал, 4 основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine.

 

Асоціація правників України – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни. Асоціація правників України ставить перед собою завдання розвитку юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.