Завершилась фахова конференція «Медіаправо»

08-10-2012

В п’ятницю, 5 жовтня 2012 року конференція «Медіаправо» зібрала найкращих медіаюристів України для обговорення актуальних питань права в галузі телебачення та реклами. Організатор конференції Індустріальний Телевізійний Комітет.

 

Конференція «Медіаправо» пройшла в Києві втретє, і складалась з двох тематичних секцій «Вибори та ЗМІ» і «Регулювання реклами лікарських засобів».

 

«Минулі конференції мали успіх і це дало нам, як організаторам, підґрунтя для того, щоб провести її ще раз. Метою другої в цьому році конференції «Медіаправо» було висвітлення ряду найактуальніших  питань в сфері ЗМІ: це вибори та регулювання реклами лікарських засобів в контексті введених заборон, оскільки ці питання не в далекій перспективі, а є на часі та важливими для багатьох суб’єктів. Завдяки конференції стало очевидно, що є ще досить багато моментів, як в рекламному законодавстві, так і в законодавстві про вибори, які потребують доопрацювання та удосконалення і це можна зробити лише спільними зусиллями медіа, рекламної та фармацевтичної індустрії. Сподіваємось на продовження розпочатої традиції наступного року» - зазначає Галина Танчак, Заступник виконавчого директора з правових питань, Координатор Юридичного Комітету Індустріального Телевізійного Комітету та Заступник Голови Комітету ЗМІ Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України».

 

Переглянути фотографії з конференції або ознайомитись з презентаціями спікерів можна на сайті конференції.

 

Конференція «Медіаправо» знову збере медіаюристів навколо найгарячіших питань в галузі телебачення та реклами у 2013 році.