Конференція «Медіаправо-2012» відбулась

31-01-2012

В п’ятницю, 27 січня 2012 року конференція «Медіаправо» зібрала найкращих медіаюристів України для обговорення актуальних питань права в галузі кіно та телебачення. Організаторами конференції виступили Індустріальний Телевізійний Комітет та Асоціація правників України.

 

Конференція «Медіаправо» пройшла в Києві вдруге, і цього року збільшила кількість учасників до 90 чоловік – це юристи телеканалів, продакшн студій, медіа компаній та компаній рекламодавців, представників дистриб'ютоських та юридичних компаній.

 

Програма конференції складалась з 4 тематичних секцій, наповнених доповідями, презентаціями та гарячими панельними дискусіями:

  • 1 Секція: Діяльність ЗМІ під час парламентських виборів 2012 року. Чи легко працювати медіа за новим виборчим законодавством?
  • 2 Секція: Правові аспекти реклами на телебаченні. Чи потрібні зміни?
  • 3 Секція: Оподаткування ЗМІ. Як створити сприятливі податкові умови для розвитку медіа та кіноіндустрії в Україні?
  • 4 Секція: Використання медіаконтенту у мережі Інтернет. Як примусити поважати авторське право та суміжні права у "всесвітній павутині"?

 

Галина Танчак, Заступник виконавчого директора з правових питань Індустріального Телевізійного Комітету зазначила: «Конференція вже вдруге збирає провідних медіаекспертів, юристів, представників громадських організацій та державних органів для обговорення найактуальніших питань в сфері медіа. Цього разу були окреслені проблемні питання регулювання виборів, реклами, податків, медіа контенту в Інтернеті. Конференція проводилась спільно з Асоціацією правників України та набула ще більшої популярності у медіаспільноти. Сподіваємось на продовження розпочатої традиції».

 

Ірина Стройко, Голова Комітету з питань ЗМІ Асоціації правників України зазначила: «На часі – залучення до участі у конференції визнаних закордонних фахівців (зокрема, з Ради Європи, Європейського суду, найвпливовіших медіакорпорацій світу, зарубіжних правовласників – мейджорів, тощо). Ми ставимо перед собою амбітну мету щодо набуття у перспективі статусу міжнародного заходу. Користуючись нагодою, висловлюємо щиру подяку всім доповідачам та учасникам панельних дискусій, які висвітлили найгостріші питання, що на сьогодні хвилюють медіаспільноту: інформаційне забезпечення та передвиборна агітація під час виборчої кампанії 2012 року, існуючі обмеження у рекламі та перспективне регулювання рекламної галузі, оподаткування у сфері ЗМІ та кіновиробництва, нові канали поширення медіа контенту та механізми захисту прав інтелектуальної власності у мережі Інтернет, тощо».

 

Фотографії з конференції та докладну інформацію про спікерів ви можете знайти на сайті: www.medialawconference.com.ua

 

 

Довідка: 

Індустріальний Телевізійний Комітет – це фахове об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

У ІТК представлені:  основні 4 телевізійні групи (Інтер, 1+1, Україна, StarLightMedia) та телеканал Тоніс, 4 основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine, і рекламодавці. Разом телеканали займають більше 76% глядацької уваги (за даними GfK Ukraine).

Асоціація правників України – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.