Телефонуйте нам:
+380 (44) 353 13 98
Пишіть на e-mail:

Як створити сприятливі податкові умови для розвитку медіа та кіноіндустрії в Україні?

23-01-2012

В цю п’ятницю ІТК та АПУ запрошують провідних українських експертів у галузі медіаправа та представників державних органів влади для обговорення найбільш актуальних проблем медіагалузі, обміну досвідом та вироблення практичних рекомендацій.

 

Серед іншого експерти будуть піднімати питання «Як створити сприятливі податкові умови для розвитку медіа та кіноіндустрії в Україні?». Розкривати питання третьої секції будуть експерти галузі медіаправа:

  • Володимир Котенко та Тетяна Миколенко (Ernst & Young) з доповіддю на тему: «Врахування збитків, накопичених за підсумками минулих податкових періодів, у складі поточних податкових періодів у 2012 році і наступних роках»
  • Володимир Діденко (Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери) з доповіддю на тему: «Проблемні аспекти оподаткування роялті. Як застосовуються обмеження стосовно нарахування роялті на користь нерезидентів до телерадіокомпаній та кінодистрибуторів?»
  • Тетяна Миколенко (Ernst & Young) з доповіддю на тему: «Проблема амортизації нематеріальних активів групи 5. Визначення строку корисного використання»

 

Крім доповідей, учасникам конференції буде запропоновано долучитись до дискусії та спробувати виробити практичні рекомендації по даному питанню.

 

Нагадаємо, що конференція «Медіаправо» складається з тематичних 4 секцій, з якими детальніше ви можете ознайомитись на сайті конференції: www.medialawconference.com.ua

 

Дата і час: п’ятниця, 27 січня 2012 року, з 10:00 до 16:00. Початок реєстрації о 9:30.

Місце проведення: зал «Тріумфальний» готелю Київ, вул. Грушевського, 26/1.

Організатори: Індустріальний Телевізійний Комітет, Асоціація правників України

Вартість участі: 300 грн.

(Знижено вартість участі для учасників ІТК та Комітету з питань ЗМІ АПУ).

Обов’язкова попередня реєстрація на сайті конференції: http://medialawconference.com.ua/ua/request/register

 

Контактні особи:

Ярослава Антіпіна (Індустріальний Телевізійний Комітет), тел. +380 44 353 13 98;

Анна Сухоставець (Асоціація правників України), тел. +380 44 492 88 48.