Телефонуйте нам:
+380 (44) 353 13 98
Пишіть на e-mail:

27 січня - конференція «Медіаправо - 2012»

27-12-2011

Щорічна фахова конференція медіаюристів України «Медіаправо» відбудеться у п’ятницю, 27 січня 2012 року, з 10:00 до 16:00.

 

Організатори конференції: Індустріальний Телевізійний Комітет та Асоціація правників України.

 

Метою конференції «Медіаправо» є обмін досвідом та вироблення практичних рекомендацій з найбільш актуальних правових питань у галузі телебачення, кіновиробництва, реклами і спонсорства, дистрибуції медіаконтенту та суміжних галузей.

 

Минулого року конференція зібрала понад 70 юристів з телеканалів, продакшн-студій, медіакомпаній та компаній-рекламодавців, представників дистриб’юторських та юридичних фірм.

 

Ключовим напрямком обговорення конференції у 2011 році стало сучасне правове регулювання медіаіндустрії, зміни та доповнення, яких воно потребує.

 

З доповідачами та детальною програмою конференції «Медіаправо – 2012» можна буде ознайомитись на сайті конференції вже найближчим часом.

 

Зареєструватись на конференцію ви можете вже сьогодні на сайті конференції.

 

Контактні особи:

Ярослава Антіпіна (Індустріальний Телевізійний Комітет), тел. +380 44 353 13 98;

Ія Савченко (Асоціація правників України), тел. +380 44 492 88 48.

 

Довідка: 

Індустріальний Телевізійний Комітет – це фахове об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

У ІТК представлені:  основні 4 телевізійні групи (Інтер, 1+1, Україна, StarLightMedia) та телеканал Тоніс, 4 основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine, і рекламодавці. Разом телеканали займають більше 76% глядацької уваги (за даними GfK Ukraine).

Асоціація правників України – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.