Оголошено попередню програму конференції «МедіаПраво 2019»

11-11-2019

19 листопада 2019 в Конференц-Холі «ДЕПО» (вул. Антоновича, 52) відбудеться щорічна конференція «Медіаправо 2019», початок заходу о 10:00 (реєстрація розпочинається о 9:30).

 

Організаторами виступають - Індустріальний Телевізійний Комітет спільно з Асоціацію Правників України. Захід проходить за підтримки Ради адвокатів міста Києва.

 

Традиційно, конференцію відкриє Саміт регуляторів за участю представників Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури, молоді та спорту України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. В рамках дискусії будуть обговорені основні проблемні питання регулювання та реформування медійної сфери в України, озвучені плани на наступний рік.

В рамках Саміту регуляторів буде презентована Концепція Закону про медіа.

Вступна частина конференції також включатиме доповідь Інни Рафальської, Голови Ради адвокатів міста Києва щодо актуальних питань адвокатури та адвокатської діяльності.

 

Перша секція Конференція буде розпочата з доповіді Миколи Рехлицького, Arzinger та продовжиться панельною дискусією на тему реформування системи ОКУ за участю представників найбільших медійних груп України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, знаних експертів медіа сфери.

В рамках другої секції будуть розглянуті концептуальні питання Системи рібейтів в Україні, її адаптації та модернізації. В рамках даної тематики з окремою доповіддю виступить Евгенія Дербал, адвокат.

Третя секція Конференції буде присвячена питанням застосування мовного та рекламного законодавства. Окрім того, в рамках цієї секції також будуть розглядатись питання боротьби з піратством.

 

 

З детальнішою програмою Ви можете ознайомитись за посиланням. Програма буде доповнюватись - всі оновлення будуть доступні на офіційному сайті Конференції та повідомлено на сторінці у Facebook.

 

Зареєструйтесь на Конференцію заповнивши онлайн форму.

Вартість участі у конференції:

• для членів Асоціації ІТК та членів АПУ - 950 грн з ПДВ.

• для інших учасників - 1200 грн з ПДВ

 

Всі учасники Конференції «МедіаПрава» отримають спеціальну 10%-знижку від нашого партнера «ЮрКнига» (знижка розповсюджується на одне замовлення та є дійсною при пред’явленні бейджа учасника; до кінця 2019 р.)

У разі виникнення будь-яких запитань звертайтесь, будь ласка, за електронною адресою tetiana.ilchuk@itk.ua або за телефоном +380 44 353 13 98