Доповідачі (2012)

Галина Танчак

 

 

Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Заступник виконавчого директора з правових питань, Координатор Юридичного Комітету

Заступник Голови Комітету ЗМІ Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України»

 

Фаховий юрист, вища освіта здобута у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство», магістр права.

Займається вивченням та створенням законодавчих ініціатив, що необхідні для ефективного функціонування галузі. Представляє позицію ІТК у відносинах із державними органами, галузевими об’єднаннями та громадськістю, бере участь у публічних заходах від імені ІТК. Забезпечує та контролює діяльність юридичної служби компанії. Організовує роботу Юридичного комітету, проводить засідання та забезпечує обмін необхідною інформацією між членами Юридичного комітету.

Громадська діяльність:

 • З 2008 р. до вересня 2010 р. - Член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.
 • З 2009 р. – член громадської організації «Цифровий Комітет».
 • З 2010 року – до ліквідації Держкомпідприємництва - член Громадської колегії Держкомпідприємництва щодо впровадження саморегулювання в Україні та член робочої групи щодо розробки Концепції розвитку саморегулювання в Україні.
 • З 2010 року – до ліквідації Держкомпідприємництва - член Галузевої ради Держкомпідприємництва щодо внесення змін до Митного Кодексу України.
 • З 2010 року – член Громадської ради при Державній митній службі України.
 • З грудня 2010 р. – член ВГО «Асоціація правників України».
 • З грудня 2010 р. – член Громадської ради при Держкомтелерадіо.
 • З січня 2011 р. – член Громадської ради при АМКУ.
 • З вересня 2011 р.– член Громадської ради при Державній службі з питань захисту персональних даних.

 

Ганна Красноступ

 

Компанія: Державний комітет телебачення і радіомовлення України

Посада: Заступник директора департаменту інформаційної політики – начальник відділу законопроектної роботи

Ірина Стройко

 

Компанія: Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

Посада: Старший юрисконсульт, Адвокат

 

Спеціалізація:

Інтелектуальна власність, медіа-право, шоу-бізнес і телекомунікації; цивільне право і господарське право.

Освіта і наукова діяльність:

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, юридичний факультет (2003), магістр права (диплом з відзнакою), магістерська програма: „Правове регулювання економіки”.

Громадська діяльність:

З 2005 року член Асоціації правників України;

З 2010 року Голова Комітету з питань ЗМІ Асоціації правників України;

З 2008 року член Асоціації адвокатів України;

Член Юридичного комітету Індустріального Телевізійного Комітету;

Член Цифрового комітету Індустріального Телевізійного Комітету;

Автор багатьох статей і коментарів на тему авторського права і суміжних прав, комерційної таємниці, проблемних аспектів правового регулювання у сферах телебачення і телекомунікацій.

 

Алла Бронішевська

 

Компанія: Комунікаційний холдинг Atlantic Group

Посада: Віце Президент та Головний Радник

 

Віце Президент та Головний Радник комунікаційного холдингу Atlantic Group (холдинг об’єднує 23 компанії, які діють в сфері реклами, маркетингу, медіа, Інтернету, digital, видавничої діяльності та зовнішньої реклами. 560 працівників).

Юрист з 19 річним досвідом роботи, понад 15 років в сфері реклами та медіа. Успішно закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченко, юридичний факультет. Має диплом MBA при Києво-Могилянській бізнес школі та Kellogg School of Management (Єванстон,США). Голова комісії з реклами та маркетингу при ICC Ukraine. Адвокат.

 

Денис Бугай

 

Компанія: ЮК «Ващенко, Бугай та партнери»

Посада: Партнер, Адвокат

 

Освіта:

 • Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого (2001р.);
 • Summer University for Democracy of the Schools of Political Studies of the Council of Europe (2009р.).

Спеціалізація – виборче право, цінні папери, злиття і поглинання, корпоративне право, корпоративні конфлікти, представництво інтересів в судах та кримінальному процесі.

В якості юридичного радника має значний досвід супроводження виборчих компаній політичних партій та кандидатів на загальнонаціональному та на місцевому рівнях.

На президентських виборах 2008 року був представником кандидата в Президенти України – Гриценко А.С у Центральній виборчій комісії.

 • Член Правління Асоціації правників України;
 • Член Ради Політичної партії «Громадянська позиція»;
 • Засновник та ідеолог проекту – «Покоління 2020.UA».

 

Катерина М’ясникова

 

Компанія: Незалежна Асоціація ТелерадіоМовників України

Посада: Виконавчий директор

 

Працює в медіа сфері з 2001 року. Закінчила Києво-Могилянську Академію, юридичний факультет. Почала працювати в НАМ з 2001 року юристом консультантом, до цього працювала в Структурі Департаменту Інтелектуальної Власності. З 2003 року працює виконавчим директором НАМ.

Олег Громовий

Компанія: AstapovLawyers International Law Group

Посада: Старший юрист

 

Олег Громовий очолює в AstapovLawyers практику по судових спорах, медіації, економічних і службових злочинах. Пан Громовий координує судовий напрямок, відповідає за практику судових процесів, а також за якісне обслуговування клієнтів у цій сфері в Україні.

Олег спеціалізується на судовому представництві в комерційних спорах, процедурах банкрутства, міжнародному арбітражі в Україні та країнах СНД, медіації, судовому захисті прав інтелектуальної власності на товарні знаки. Має великий досвід представництва інтересів клієнтів в арбітражних судах Російської Федерації. Крім того, Олег має більш ніж семирічний досвід практики захисту інтересів вітчизняних та іноземних компаній в національних судах України, Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

Пан Громовий приєднався до команди AstapovLawyers влітку 2009 року. Серед компаній, з якими він працював - «Союз Віктан», «Майкрософт», «Данон», «ОБІ», «Донецький електрометалургійний завод», «Кредобанк», група компаній «Валарс», та багато інших. Пан Громовий представляв інтереси великих платників податків у спорах з податковими органами, розробляв стратегії захисту активів транснаціональної компанії в разі банкрутства, захищав у суді інтереси іноземних інвесторів перед Держкомрезервом України.

Олег отримав диплом спеціаліст права (з відзнакою) Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, а також в 2008 році отримав свідоцтво про право на здійснення адвокатської діяльності.

Олег Громовий є активним членом Асоціації правників України, Європейської Асоціації адвокатів з кримінальних справ (European Criminal Bar Association), а також Спілки адвокатів України.

 

 

Борис Даневич

Компанія: Danevych law firm

Посада: Адвокат, Керуючий партнер

 

Дозвіл на адвокатську практику: 2006 р.

Освіта: Національний університет «Києво-Могилянська академія», магістр права;

До вересня 2012 р. – керуючий партнер Адвокатської фірми «Паритет».

Галузі практики: охорона здоров’я і фармацевтика, медіа, інтелектуальна власність, корпоративне і господарське право

Автор численних публікацій з питань правового регулювання охорони здоров’я та фармацевтичної діяльності, медіа законодавства, інтелектуальної власності, інвестиційного законодавства, державних закупівель.

 • Експерт експертної ради при Всеукраїнській рекламній коаліції
 • Співголова Комітету охорони здоров'я при Американській торговельній палаті в Україні
 • Член Координаційної ради з регуляторних питань фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я МОЗ України

Пан Даневич визнаний міжнародними незалежними рейтингами PLC Which Lawyer та Chambers and Partners одним з найкращих фахівців у сфері інтелектуальної власності; рекомендований як провідний фахівець у сфері медицини рейтингами Ukrainian Law Firms 2009- 2011 та Who is Who by Areas of Practices. Борис Даневич рекомендований міжнародними довідниками Legal 500 2008-2011 та Сhambers Europe. Входить до переліку 100 кращих юристів України згідно з рейтинговим дослідженням Юридичної газети "Вибір клієнта. Топ-100 кращих юристів".

 

Андрій Горбатенко

Компанія: Юридична компанія «Правовий Альянс» 

Посада: Радник, адвокат

 

Спеціалізація: фармацевтичне право, антимонопольне та конкурентне право, трудове право, господарське й договірне право

Освіта: Факультет правознавства Академії муніципального управління. Слухач курсу по Міжнародним злиттям та поглинанням Юридичного Коледжу IBA (2009).

Провідний спеціаліст Компанії в практиці фармацевтичного права. Має понад 50 публікацій у спеціалізованих та юридичних ЗМІ, постійно бере участь у якості доповідача на фармацевтичних заходах різних рівнів.

Андрій Горбатенко є членом Європейської Бізнес Асоціації, Американської торгівельної палати в Україні та Асоціації правників України.

Бере активну участь у реалізації соціальної політики Компанії, пов'язаної з розвитком пріоритетних ринків, зокрема, фармацевтичного.

З 2011 року - Голова комітету Асоціації правників України по фармацевтичному праву

п. Горбатенко, за версією видання Ukrainian Law Firms: a Handbook for Foreign Clients Ukrainian law firms - 2010-2011, входить до п'ятірки найсильніших фахівців України, практикуючих фармацевтичне право.

 

Ігор Світлик

Компанія: Arzinger 

Посада: Молодший юрист

 

Спеціалізація: охорона здоров’я та фармацевтика

Освіта: Ігор отримав диплом магістра права (з відзнакою) Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого.

Є членом Асоціації правників України та активним учасником засідань Європейської Бізнес Асоціації.

Має понад 2 роки досвіду роботи у галузі охорони здоров’я та фармацевтики. Спеціалізується на питаннях юридичного супроводу діяльності іноземних та українських фармацевтичних компаній і контрактних дослідницьких організацій у сфері імпорту, виробництва та рекламування лікарських засобів, а також клінічних випробувань лікарських засобів та приладів медичного призначення.

 

Юрій Савко

Компанія: Асоціація виробників інноваційних ліків 

Посада: Виконавчий директор

 

Має значний досвід роботи з інститутами громадянського суспільства, пройшовши шлях від волонтера громадської організації до керівника міжнародних проектів для НУО України, Білорусі та Молдови. Протягом останніх п’ятьох років працює Виконавчим директором Асоціації виробників інноваційних ліків «АПРАД» – бізнес-асоціації, яка представляє міжнародну дослідницьку фармацевтичну індустрію в Україні.

Юрій бере активну участь у низці робочих груп з напрацювання проектів законодавчих і нормативно-правових документів при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерстві охорони здоров’я України, Міністерстві економіки України і Державної служби України з питань регуляторної політики і підприємництва. Нагороджений грамотою Міністерства охорони здоров’я у 2008 році та Подякою Прем’єр-Міністра України у 2009 році. Діючий секретар Громадської ради при Державній службі України з лікарських засобів і заступник Голови Громадської ради при МОЗ України.

 

Наталія Мещерякова

Компанія: AstapovLawyers International Law Group 

Посада: Голова департаменту інтелектуальної власності

 

Наталія Мещерякова, голова нового департаменту інтелектуальної власності AstapovLawyers, має 7 років досвіду в сфері ІВ. Вона є судовим експертом з інтелектуальної власності з правом проведення експертиз літературних і художніх творів, промислових зразків, торговельних марок, комерційних найменувань та географічних зазначень походження товарів. Пані Мещерякова - сертифікований оцінювач цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, прав інтелектуальної власності.

До приходу в AstapovLawyers пані Мещерякова займала посаду старшого партнера в українській DD & I IP Agency. Вона також була керуючим партнером в Експертному бюро з питань інтелектуальної власності, і працювала заступником директора з експертної та наукової роботи у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.

Пані Мещерякова закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет за спеціальністю «філологія», Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «юриспруденція» з відзнакою та Інститут інтелектуальної власності і права за спеціальністю «інтелектуальна власність».

Другий рік поспіль пані Мещерякова очолює Комітет з питань інтелектуальної власності та рекламного права Асоціації правників України, а також Комісію з питань інтелектуальної власності Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Україна). З 2010 року реалізує проект BASCAP в Україні в якості голови Ініціативної Групи.

 

Оксана Кондратьєва

Компанія: Юридична компанія «Пахаренко і партнери»

Посада: Начальник відділу з конкурентного права та реклами

 

Область діяльності: конкурентне право, інтелектуальна власність, недобросовісна конкуренція, недобросовісна реклама, боротьба з контрафактом та піратством.

Закінчила Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю інженер-будівельник та Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю правознавство.

Протягом сімнадцяти років пані Кондратьєва займала провідні посади в управлінні розслідувань недобросовісної конкуренції Антимонопольного комітету України та департаменту конкурентної політики Антимонопольного комітету України.

Оксана Кондратьєва брала участь в ряді міжнародних програм підвищення кваліфікації: у США (Федеральна торгова комісія), Німеччини (Центр по боротьбі з недобросовісною конкуренцією), Франції (навчальна поїздка в рамках Меморандуму про співробітництво у сфері конкурентної політики між АМКУ і Генеральною Дирекцією з питань конкуренції, споживання та боротьби з шахрайством Франції) і Болгарії (стажування в рамках проекту ЄС «Гармонізація систем захисту конкуренції та державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС»).

 

Олена Андрієнко

Компанія: ЗАТ «ММС Ком’юнікейшнз Україна» (Publicis Groupe Ukraine) 

Посада: Головний юрисконсульт/Керівник юридичного відділу

 

Закінчила КНУ імені Тараса Шевченка (юридичний факультет; факультет соціології та психології); к.псих.н.

Кар’єру за юридичною спеціальністю розпочала у 1997 році в ЮФ «Проксен».

З 2002 року працює в Publicis Groupe Ukraine.

Спеціалізується на питаннях реклами, медіаправа, права інтелектуальної власності, корпоративного права.

Бере активну участь в роботі юридичних комітетів галузевих асоціацій, зокрема, ІТК, Індустріальний комітет зовнішньої реклами тощо.