Доповідачі (2014)

Коваль Ігор 

Компанія: Асоціація «Індустріальний Телевізійний Комітет»

Посада: Виконавчий директор

 Фаховий юрист, працює в ІТК з 2009 року, протягом тривалого часу займається вивченням та створенням законодавчих ініціатив, що необхідні для ефективного функціонування галузі.

Член Громадських рад при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, Державній службі інтелектуальної власності України та Антимонопольному комітеті України.

 Індустріальний Телевізійний Комітет - це професійне об'єднання провідних телеканалів, медійних агентств та рекламодавців, яке представляє інтереси телевізійної галузі України та піклується про захист своїх членів.

                            
Вікторія Пташник  

Компанія: ЮФ «ДРОІТ»

Посада: Адвокат, Керуючий партнер

Освіта: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (2006), Українська школа політичних студій (2013).

Кар'єра: практичний досвід Вікторії складає 10 років, протягом яких вона займала посади партнерів 2-х відомих українських юридичних фірм, практикуючи в сфері антимонопольного й конкуренційного права, а також очолювала юридичний відділ центрального офісу АБ «Діамантбанк»Восени 2013 року Вікторія стала партнером першого в Україні юридичного бутика в сфері антимонопольного та конкуренційного права – ЮФ «Дроіт».

Визнання 2013-2014: 

- в травні 2014 року нагороджена Юридичною премією в номінації «Юридична фірма – відкриття року»;

- увійшла в п’ятірку найкращих юристів в сфері конкурентного права за версією VII та VIII Юридичної премії (2013 та 2014 роки);

- за результатами дослідження Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients у 2013 та 2014 роках увійшла до переліку рекомендованих спеціалістів України в сфері конкурентного права.

Громадська діяльність: 

- член Ради Комітету з конкуренційного права Асоціації Правників України;

- член Некомерційного партнерства «Сприяння розвитку конкуренції в країнах СНД»;

- член Громадської Ради при Антимонопольному комітеті України, заступник голови Комітету з недобросовісної конкуренції Громадської Ради при АМКУ;

Вікторія є автором численних публікацій в сфері антимонопольного та конкуренційного права, останніми з яких є «Роль АМКУ у забезпеченні прозорості державних закупівель», «Вплив Угоди про асоціацію з ЄС на антимонопольну практику України», «Реклама лікарських засобів. Практика України», «Фармацевтичний ринок України: перші результати vs. основні порушення» тощо.

Дмитро Савчук  

Компанія: «Лавринович і Партнери»

Посада: Старший юрист

 Дмитро Савчук має більш ніж 11-річний професійний досвід консультування з питань корпоративного права та M&A, права інтелектуальної власності, національного і міжнародного оподаткування. Серед клієнтів, яких супроводжує Дмитро, – такі галузеві лідери як AрселорМіттал Кривий Ріг, Данон Україна, група EastOne, Dragon Capital і JTI.

Дмитро має ступінь магістра права з відзнакою Київського національного економічного університету. До приходу у «Лавринович і Партнери» у 2010 році, Дмитро надавав консультації з корпоративних та договірних питань в якості юриста низки провідних українських юридичних фірм, юрисконсульта Квазар-Мікро і промислової торгової компанії АКМЕ.

Дмитро тісно співпрацює з податковими та митними комітетами Європейської Бізнес Асоціації та Американської торгівельної палати. Проводить податкові семінари, має понад 50 публікацій у друкованих та електронних ЗМІ.

Євгенія Дербал    

Компанія: Film UA Group

Посада: юридичний радник

 Спеціалізація: Банківське, фінансове і авторське право, інвестиції/ринок капіталу, податкове право, нерухомість та земельне право, злиття та поглинання, M&A.

 Стаж роботи в медіа: 10 років

Обранні роботодавці:

2003 – тепер. Адвокатська контора «Коннов і Созановський», Партнер.

2011 – тепер. FILM.UA Group, Юридичний Радник.

Основні професійні досягнення:

Євгенія Дербал оперує величезним багажем знань, придбаним за роки власної практики, завдяки чому великі компанії доручають їй не лише ведення спорів з контролюючими органами, але і розробку схем оптимізації оподаткування поряд з іншими питаннями ефективного податкового планування.

Протягом більше семи років Євгенія Дербал формувала і керувала податковою практикою в адвокатській конторі «Коннов і Созановський». Крім консультування клієнтів з податкових питань, Євгенія займалася податковим плануванням, супроводом податкових спорів, угодами в сфері M&A, корпоративною реструктуризацією та медіа правом. Клієнтами Євгенії Дербал були найбільші корпорації, серед яких:

 - Холдинг «Агро-Союз», який Євгенія консультувала щодо створення ефективної корпоративної структури та щодо корпоративної реструктуризації групи українських компаній, реалізації цієї структури на основі корпоративних та податкових аспектів; Євгенія також брала участь в залученні 40 млн. дол. в холдинг від Horizon Capital;

- Група «Телемонт», яку Євгенія консультувала щодо корпоративної і податкової реструктуризації, а також брала участь в залученні фінансування від іноземного інвестора;

- Група компаній «ARSH», діяльність якої Євгенія супроводжувала в питаннях корпоративної реструктуризації , а також в питанні складання документів за угодою по залученню групи міжнародних інвесторів і передачі об'єктів інтелектуальної власності в спільній компанії;

- Група компаній «Star Media», яку Євгенія супроводжувала у корпоративній та податковій реструктуризації, брала участь в плануванні та реалізації угоди з придбання контрольного пакету акцій українського та російського виробництва ТВ и кіновиробництва компаній.

 Євгенія Дербал є членом Асоціації юристів України і Асоціації адвокатів України, Міжнародної Податкової асоціації (IFA) та Мережевої асоціації Tax Planet, бере активну участь в роботі профільних та громадських організацій, таких як Європейська бізнес асоціація, Американська торгово-промислова палата.

 Євгенія є членом Громадської ради при Державному агентстві з питань кіно, а також представником FILM.UA Group в Асоціації «Кіно-асоціація України», в рамках цієї діяльності Євгенія бере активну участь в розробці законодавства в сфері кіновиробництва.

 

Лана Сінічкіна  

Компанія: АО Arzinger

Посада: Партнер

Партнер Лана Сінічкіна є керівником індустріальних практик охорони здоров’я та фармацевтики, харчової промисловості та роздрібної торгівлі та споживчих товарів, а також практик антимонопольного та конкурентного права, державних закупівель, антикорупциійних положень та комплайєнсу, реклами та промоції в компанії. Лана є визнаним спеціалістом в даних сферах, очолює велику команду юристів, що надає юридичний супровід найбільшим міжнародним компаніям. Має глибокі знання та експертизу в сфері антимонопольного й конкурентного права, а також антикорупційного права та комплаєнс.

 Стаж роботи Лани у юридичній сфері нараховує 10 років. Вона працювала у юридичній фірмі Юрсервіс Консалтинг Компані, Антимонопольному комітеті України. В Керуючій компанії Nemiroff займала посаду керівника відділу супроводу зовнішньоекономічної діяльності та судово-претензійної роботи, в Lukowisc Swierzewskiy & Partners (Ukrainian Office) – керуючого партнёра. З вересня 2009 року очолювала юридичний відділ компаній GlaxoSmithKline Pharmaceuticals Ukraine і GlaxoSmithKline Consumers Healthcare Ukraine.

 

БОРИС ДАНЕВИЧ  

Компанія: Marchenko Danevych

Посада: адвокат, партнер Marchenko Danevych


БОРИС ДАНЕВИЧ  – адвокат, партнер Marchenko Danevych, у рамках фірми очолює практику Охорони здоров’я.

Пан Даневич надає фаховий супровід міжнародним компаніям, що здійснюють свою діяльність у сферах фармацевтики, біотехнологій, споживчих товарів і виробництва медичних виробів, а також компаніям,  які працюють у сферах медіа, реклами, PR. Борис Даневич має досвід надання консультацій із широкого спектру питань ведення бізнесу та реалізації проектів у сферах телебачення, радіомовлення.

Борис Даневич є членом експертної ради при Всеукраїнській рекламній коаліції.

Ольга Хмарук  

Компанія: StarLight Brand Content

Посада: керівник юридичного відділу

Адвокат, в сфері медіа та телекомунікацій працює понад 10 років

Основні напрямки/спеціалізація: інформаційне право, медіаправо, право інтелектуальної власності (авторське право, промислова власність), антимонопольне і конкурентне право, телекомунікації.

Досвід роботи:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю «StarLight Brand Content»
  • DLA Paper Ukraine
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Новий канал» 
  • Українське агентство по авторським и суміжним правам

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (1999 г.), юридичний факультет.

StarLight Brand Content – ексклюзивний дім продаж медіагрупи StarLightMedia, реалізує рекламні можливості телевізійних каналів групи.

StarLightMedia – один з найбільших ТВ - груп на ринку мас - медіа в Україні, включає наступні телевізійні канали: СТБ, Новий канал, ICTV, M1, M2, QTV.

 Олег Яким’як   

Компанія: ЮФ  «Кушнір, Якимяк і партнери»,

Посада: Керуючий партнер, адвокат

Освіта: ЛДУ ім.. І.Франка спеціальність фізик (1991р.);  ЛДУ ім.. І.Франка спеціальність правознавство  (1998р.).

Спеціалізація Олега – ведення комерційних переговорів, представництво інтересів в судах, операції з нерухомістю, інвестиційні проекти, представництво в органах державної влади. Олег є  директором  ГО «Асоціація Податкових Консультантів».

Наталія Мещерякова  

Компанія: МЮГ AstapovLawyers

Посада: партнер МЮГ AstapovLawyers та керівник практики інтелектуальної власності

Наталія Мещерякова, партнер МЮГ AstapovLawyers та керівник практики інтелектуальної власності, має 10 років досвіду в сфері інтелектуальної власності.

До того, як пані Мещерякова приєдналася до команді AstapovLawyers вона займала посаду старшого партнера в українській DD&I IP Agency. Вона також була керуючим партнером в Експертному бюро з питань інтелектуальної власності, та працювала заступником директора з експертної та наукової роботи в Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.

Пані Мещерякова спеціалізується у сфері охорони та захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності, представлення інтересів клієнта в судових органах та патентних відомствах України, Росії та Казахстану. Надає консультації з питань, пов’язаних із торговими марками, промисловими зразками, винаходами та корисними моделями, комерційними найменуваннями, географічними позначеннями походження товару, комерційними таємницями, ноу-хау, а також авторськими та суміжними правами та доменними іменами. Наталія атестований судовий експерт та сертифікований оцінювач прав інтелектуальної власності.

Пані Мещерякову рекомендовано в сфері інтелектуальної власності за версією Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2013-2014. Її також визнано відомим спеціалістом у галузі інтелектуальної власності, в галузі засобів масової інформації та розваг.

Пані Мещерякова закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет за спеціальністю «філологія», Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «юриспруденція» з відзнакою та Інститут інтелектуальної власності і права за спеціальністю «інтелектуальна власність».

З 2010 по 2012 рр. пані Мещерякова очолювала Комісію з питань інтелектуальної власності Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) та реалізовувала проект BASCAP в Україні в якості голови Ініціативної Групи.

Понад чотири роки поспіль Наталія очолює Комітет з питань інтелектуальної власності та рекламного права Асоціації юристів України. У 2013 році була обрана головою робочої групи з питань інтелектуальної власності при Торгово-промисловій палаті України. Член Громадської Ради при Державній службі інтелектуальної власності України.

Пані Мещерякова є членом організаційного комітету міжнародного форуму «Real Business Against Counterfeiting and Piracy»: http://www.fakesnomore.com/?lang=ua